Agent Mariusz Zdobywca

Posiadasz nieruchomości na wynajem?

Zrobimy wszystko za Ciebie

Wynajem nieruchomości często jest wymieniany jako jeden ze sposobów na osiągnięcie tzw. dochodu pasywnego. Dochód ten generowany jest przez kapitał, a więc do jego osiągnięcia wystarczy posiadanie odpowiednich zasobów. W naszym przypadku zasobem tym jest nieruchomość. Jednak czy rzeczywiście w takim wariancie uzyskujemy dochód pasywny? Każdy, kto wynajmował mieszkanie lub inny typ nieruchomości wie, jak dużo pracy i uwagi to wymaga. Nieustannie trzeba doglądać majątku, aby nie został on uszkodzony, a jego wartość obniżona. Do tego szukanie najemcy również bywa czasochłonnym procesem.

Powyższe uwagi nie oznaczają, że zarabianie na wynajmie nieruchomości to zły pomysł. Należy jednak odpowiednio do tego się zabrać. Podstawa to przekazanie zarządzania tym procesem wyspecjalizowanej w tym firmie. Moje biuro oferuje usługę kompleksowego zarządzania wynajmem, dzięki której mieszkanie, dom lub lokal na wynajem od strony inwestora zaczyna przypominać lokatę w banku – jest niemal bezobsługowe.

W ramach zarządzania najmem oferujemy też wyszukiwanie nieruchomości inwestycyjnej. W tym celu najpierw sporządzamy charakterystykę portfela klienta, jak też jego oczekiwania wobec inwestycji (poziom ryzyka, wynajem krótko i długoterminowy, nakład środków itp.). Na tej podstawie możemy rozpocząć poszukiwania odpowiedniego lokalu, domu lub mieszkania. Następnie asystujemy przy zakupie i przejmujemy opiekę nad wynajmem – od przygotowania nieruchomości, zamieszczenia ogłoszenia, po rozmowy z najemcami, selekcję, podpisanie umowy i kontrolę rozliczeń. Wyręczymy Cię też w momencie, gdy umowa wygaśnie i lokator będzie opuszczał nieruchomość.

Oferowane przez nas ceny są konkurencyjne i maleją przy usługach pakietowych. Jeśli posiadasz kilka nieruchomości na wynajem lub chciałbyś kilka kupić – jednostkowy koszt obsługi będzie dużo niższy i pozwoli Ci wypracować dużo wyższy zysk.

Korzystając z naszych usług, masz gwarancję zachowania zgodności z obowiązującym prawem. Posiadamy odpowiednią wiedzę do tego, aby cały proces wynajmu przeprowadzać bez konfliktu z przepisami, a jednocześnie z maksymalnym zabezpieczeniem interesów landlorda.