Agent Mariusz Zdobywca

Twój Agent Nieruchomości

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Mimo że obecnie w Polsce zawód pośrednika nie wymaga posiadania stosownych certyfikatów, my dbamy o poświadczenie naszych kompetencji. Jest to jeden ze sposobów na zagwarantowanie klientowi najwyższych etycznych i profesjonalnych standardów obsługi.

Jeżeli jesteś osobą, która planuje sprzedaż nieruchomości, odezwij się do nas. Poszukujemy klientów zarówno na mieszkania, domy, jak i działki. Zajmujemy się także przypadkami trudnymi, ze skomplikowaną sytuacją prawną. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi prawnikami jesteśmy w stanie usunąć takie formalne wady, dzięki czemu nie rzutują one negatywnie na finalną cenę.

Kwestia ceny za naszą pracę pozostaje otwarta – negocjujemy ją z klientem indywidualnie, dostosowując ją do określonej nieruchomości i sytuacji. Dlatego czasami będzie to stała stawka, dająca gwarancję utrzymania kosztów, niezależnie od czasu trwania poszukiwań, czasami zaś system prowizyjny. W obydwu sytuacjach dbamy o to, aby nasz klient otrzymał maksymalnie wysoką cenę za sprzedawaną nieruchomość. Jednocześnie do wyceny podchodzimy profesjonalnie i realistycznie, ustalając wartość w oparciu o operat szacunkowy, jak też badania rynku. Dzięki temu unikamy sytuacji, gdy oferta sprzedaży nie przyciąga żadnego zainteresowania.

Klientów poszukujemy otwartymi kanałami, takimi jak chociażby internetowe portale z ogłoszeniami. Angażujemy się również w bardziej bezpośrednie strategie, łącznie z roznoszeniem ulotek. Jednak największym naszym atutem jest własna baza kontaktów i klientów, dzięki której możemy dotrzeć tam, gdzie sprzedający bez odpowiedniego know how samodzielnie nie dotrze.

Przez lata współpracy dorobiliśmy się grona zadowolonych klientów. Wśród nich dominuje opinia, że nawet mimo początkowego oporu przed skorzystaniem z usług pośrednika, ostatecznie uznali to za najlepszą możliwą decyzję. Nie tylko zaoszczędzili czas i nerwy, ale też dzięki naszemu zaangażowaniu otrzymali za swoją nieruchomość maksymalną możliwą cenę.