Agent Mariusz Zdobywca

Szukasz nieruchomości?

Zadzwoń do nas lub napisz maila i krótko opisz swoje potrzeby. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24 godzin!

W poszukiwaniach wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie, wiedzę, jak też szeroką sieć kontaktów do tego, aby wyszukiwać dedykowane nieruchomości. Abyśmy mogli sporządzić dla Ciebie wstępny zarys oferowanej usługi, przekaż nam następujące informacje:

  • jaki rodzaj nieruchomości Cię interesuje – wyszukujemy wszystkie typy nieruchomości: mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe i handlowe, jak też duże nieruchomości inwestycyjne, np. kamienice.
  • jaki rodzaj użytkowania Cię interesuje – czy szukasz nieruchomości w celu zakupu, czy raczej w celu najęcia? Doradzamy i szukamy w obydwu przypadkach!
  • jaka lokalizacja Cię interesuje – możesz ją podać z dowolną dokładnością, dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań. Może to być więc określona część kraju, województwo, miasto, ale też dzielnica czy nawet kwartał.
  • jaka wielkość nieruchomości Cię interesuje – określ metraż i liczbę pomieszczeń, my zajmiemy się resztą!
  • podaj zakres cenowy – jeśli będzie nieadekwatny, poinformujemy Cię o tym. Jednak zawsze próbujemy znaleźć coś, co odpowiada Twoim finansowym oczekiwaniom.

Powyższy zestaw wstępnych wytycznych pozwoli nam ogólnikowo sformułować ofertę. Jest to też punkt wyjścia do komplementarnej usługi doradczej – często jest tak, że klient nie do końc orientuje się w tym, co rynek może zaoferować lub nie sprecyzował jeszcze w pełni swoich potrzeb. W takich sytuacjach służymy poradą, wspartą wiedzą i doświadczeniem, pomagając Ci wybrać nieruchomość najlepiej dopasowaną do potrzeb i możliwości.

Co być może będzie dla Ciebie najważniejsze – cała usługa jest nieodpłatna! Pobieramy wynagrodzenie od sprzedającego, więc Ty nie poniesiesz żadnego kosztu naszej pracy. Nie oznacza to, iż podejdziemy do Ciebie bez zaangażowania. Każdą sprawę traktujemy jak najważniejszą, a o wysokiej jakości naszej pracy świadczy wciąż się powiększające grono zadowolonych klientów.